Ruben Heleander oljemålning

561692

RUBEN HELEANDER (Född 1931): Fruktkomposition, signerad Helander, olja på duk, ca 50,5x65 cm

Fack 4

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4184664
2018-08-04 21:47:16

2018-08-04 kl 21:51
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.