Vägglyster 1900-tal

561690

VÄGGLYSTER, 1 par, omkring 1900-talets mitt, elektrifierade, stomme i mässing, olikslipade prismor, höjd ca 38 cm

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 10

Vägglyster 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4177224
2018-07-29 10:03:04

2018-08-04 kl 20:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.