Ritha Holst oljemålning

561688

RITHA HOLST (samtida): Komposition med får, signerad Ritha Holst, olja på duk, ca 30x40 cm

Ritha Holst oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4183843
550
4183815
500
4183314
450
4183076
4183032

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.