Spegel i rokokostil

561686

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, pastellagedekor samt träskuren, bronserad, ca 97x40 cm

Dekorbit saknas, sidoglas med sprickor, slitage

Speglar

Rum 4

Spegel i rokokostil

Budhistorik (15 bud)
4184383
4184372
950
4184382
900
4184372
850
4183999

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.