Ampel

561684

AMPEL, 1800/1900-tal, empirestil, 6 ljusarmar, två lampor, brons, delvis mörkpatinerad, höjd ca 70, diameter 44 cm

Visst slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ampel

Budhistorik (13 bud)
4183728
850
4183734
4183728
750
4183732
750
4183728
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.