Ljuskrona

561680

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 4 ljusarmar, 5 lampor, höjd ca 68, största vidd 43 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (14 bud)
4182226
1 800
4182857
1 700
4182226
1 600
4182840
4182226
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.