Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

561671

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Rast vid vägkant, signerad W Gegerfelt, olja på duk, 55x66 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (21 bud)
4183643
3 800
4183637
3 600
4183639
3 600
4183637
3 400
4183636
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.