Skulptur brons

561658

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, patinerad brons, signerad och daterad Per B. 85, höjd ca 31 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Skulptur brons

Budhistorik (4 bud)

4184639
450
4184153
4182679
4178298

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.