Carl Gunne oljemålning

561648

CARL GUNNE (1893-1979): Modellstudie, signerad, olja på duk, ca 64x49 cm

Fack 7

Carl Gunne oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4183693
4 400
4183703
4 200
4183693
4183698
3 800
4183693
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.