Ljusplåtor mässing

561646

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-talets början, barockstil, mässing med graverad och cisellerad hjärtformad samt bladrik dekor, var och en för en ljus, höjd ca 62 cm

Bruksslitage, mindre repor

Metall, Belysning

Hylla 2

Ljusplåtor mässing

Budhistorik (3 bud)

4183497
4177066
4175166

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.