Skrivbord rokokostil

561644

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, fanérat i mahogny, höjd ca 77,5, 169x80 cm

Bruksslitage, smärre repor, avslag på skivan och skador på skivans lack

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 6

Skrivbord rokokostil

Budhistorik (13 bud)
4183390
2 400
4182142
4183389
4182142
1 800
4183388
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.