Stolar 3 st

561641

STOLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, mörkbestad furu, svängd ryggbricka, sitthöjd 47,5 cm

Bruksslitage och smärre skador

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 3 st

Budhistorik (1 bud)

4183310
2018-08-03 14:16:36

2018-08-03 kl 15:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.