Karmstolar 1900-talets första hälft

561640

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, ek, sitthöjd ca 43, bredd ca 60 cm

Bruksslitage, smuts, senare klädsel, smärre repor och avslag

Möbler, Stolar

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
4182140
650
4183332
600
4182140
550
4183330
500
4182140

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.