Byrå i gustaviansk stil

561638

BYRÅ, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag samt lister i mässing, svart stenskiva, 3 lådor, höjd 81, 86x43 cm

Bruksslitage, saknar nyckel

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (15 bud)
4183573
4183566
1 400
4182998
1 300
4182997
4182996

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.