Schäslong 1900-talets första hälft rokokostil

561629

SCHÄSLONG, 1900-talets första hälft, rokokostil, djuphäftad klädsel i rosa plysch, längd ca 196 cm

Bruksslitage, smuts, lagning, lösa knappar medföljer

Möbler, Soffor

Budhistorik (18 bud)
4183750
3 400
4183742
3 200
4183748
3 200
4183742
4183745

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.