Oidentifierad konstnär skulptur

561622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av en sittande kvinna, 1900/2000-tal, monogramsignerad i gjutningen, betongliknande gjutgods, hjd ca 39 cm

Konst, Skulpturer

Rum 2

Budhistorik (14 bud)
4182552
2 800
4182147
2 600
4182551
2 400
4182147
4181854

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.