Josef Frank tidningshylla

561598

JOSEF FRANK, tillskriven, not/tidningshylla, Firma Svenskt Tenn, 1940/50-tal, betsad bok, svarvade pinnar, höjd 75, 46x31 cm

Bruksslitage, enstaka stötmärken och repor

Möbler, Övriga möbler, Design

Hylla 4

Josef Frank tidningshylla

Budhistorik (15 bud)
4179576
3 200
4183339
3 200
4179576
4179575
4179574
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.