Damsekretär

561591

DAMSEKRETÄR, omkring 1900, Louis XV-stil, fanérad i olika träslag bl.a rot, invändigt med 2 lådor samt fack, beslag och dekorelement i mässing, höjd 95, 73x44 cm

Fanérskador, sprickor, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Damsekretär

Budhistorik (14 bud)
4183411
1 800
4183119
1 700
4179809
1 600
4179809
4183118
750

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.