Karmstol Danmark

561589

KARMSTOL, 1960-tal, Danmark, teak, grå ulltextil, stämplad Made in Denmark, sitthöjd ca 46 cm

Fläckar, bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Karmstol Danmark

Budhistorik (7 bud)
4183513
600
4183485
550
4182869
500
4182037
450
4182003

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.