Fritjof Schüldt olja

561586

FRITJOF SCHÜLDT (1891-1978): Vy från Södermalm överblickandes Stadshuset, signerad och daterad Schüldt -72, olja på duk, 54,x46cm

Krackeleringar

Kundcenter

Fritjof Schüldt olja

Budhistorik (4 bud)

4182892
4 400
4178735
4 200
4178000
4176371

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.