Marcello Moradini glasskulptur

561577

MARCELLO MORADINI (Italien, född 1940): "Jahresobjekt in Glas", signerad M Moradini, 367/500, etsad glasskulpur, tillverkad 1986 för Rosenthal, brickmärkt, monterad på väggplakett, ca 23x23 cm

Enstaka ytrepor förekommer

Glas, Konstglas, Konst, Skulpturer

Budhistorik (7 bud)
4182083
4182063
1 900
4182062
1 300
4181902
650
4181897
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.