Ljusplåtar

561573

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-tal, barockstil, för 2 ljus vardera, mässing, höjd ca 58 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 2

Ljusplåtar

Budhistorik (16 bud)
4182441
4182415
950
4182438
950
4182415
900
4182432
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.