Sven X:et Erixson (1899-1970)

561569

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): akvarell på papper, signerad och daterad -63, ca 38x46 cm

Ej examinerad ur ram. Tejprester på glas

Rum 4

Sven X:et Erixson (1899-1970)

Budhistorik (12 bud)
4181773
6 000
4179218
5 000
4179057
4179055
2 800
4179054
2 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.