Gävlar 1800-tal

561555

GÄVLAR, gjutjärn, 1800-tal, för en bänk för 24 ribbor, sitthöjd ca 36 cm, totalhöjd ca 73, bredd ca 73 cm

Ribborna saknas, röst, slitage, ställvis förlust av färg

Möbler, Övriga möbler

Gävlar 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4182532
4182534
950
4182532
900
4182513
850
4182496

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.