Stolar 1800-talets mitt senempire

561550

STOLAR, 4 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smuts, avlslag, repor, senare klädsel

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (9 bud)
4182133
700
4182596
650
4182133
600
4182595
550
4182133
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.