Fåtölj Bra Bohag 1960-tal

561549

FÅTÖLJ, 1960-tal, Ljungs industrier AB, Malmö, Bra Bohag, etikettmärkt, grön ylleklädsel, nackkudde, reglerbar sittvinkel, etikettmärkt, sitthöjd ca 38-42 cm

Skumsoppning torkad, slitage, fläckar och hål på klädsel, lagning på ben, täckplugg saknas

Möbler, Fåtöljer

Rum 20

Fåtölj Bra Bohag 1960-tal

Budhistorik (10 bud)
4182343
700
4181971
650
4182331
650
4181971
600
4182325
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.