Karmstolar 1 par jugend

561547

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets första hälft, mahogny, faststoppad resårsits, klädd rygg och bakstycke, sitthöjd ca 49 cm

Bruksslitage. Ställvis fogsläpp, lagning i armläns fogar.

Möbler, Stolar

Rum 21

Karmstolar 1 par jugend

Budhistorik (1 bud)

4182080
2018-08-02 09:11:57

2018-08-02 kl 16:48
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.