Soffbord s.k. Butlers Tray 1900-talets andra hälft

561546

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, mahogny, oval lös skiva med klaffade handtag, undrrede med raka, kopplade ben, höjd ca 53, 90x66 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Budhistorik (12 bud)
4182662
850
4182623
4182623
750
4182650
700
4182623
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.