Stilnovo taklampa

561543

TAKARMATUR, sannolikt Stilnovo, 1960-tal, stomme i mässing med tre ljuspunkter, skärmar i lackerad plåt, längd ca 140 cm

Bruksslitage, repor

Belysning, Taklampor, Design

Rum 18

Stilnovo taklampa

Budhistorik (13 bud)
4182620
11 500
4182529
11 000
4182250
10 500
4182528
10 000
4182250
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.