Meta Isæus-Berlin Elephant

561537

META ISÆUS-BERLIN (född 1963):
"Elephant", signerad och numrerad 128/150, färglitografi, bladmått ca 44,5x55 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Fack 4

Meta Isæus-Berlin Elephant
Budhistorik (9 bud)
4182617
650
4182612
600
4182616
600
4182612
550
4182614
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.