Lisa Rinnevuo färglitografi

561536

LISA RINNEVUO (född 1972): "Eva", signerad Lisa Rinnevou, 97/225, färglitografi, ca 46x42,5 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Fack 1

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (15 bud)
4182268
4182266
4182267
4182266
4182201
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.