Håkan Bengtsson

561535

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Virrvarr, signerad och daterad på baksidan Håkan Bengtsson 2015, gicleé print, ca 83x84 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9

Håkan Bengtsson
Budhistorik (19 bud)
4182654
1 300
4182648
4182531
4182531
4182583
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.