Väggskåp allmoge 1800-tal

561531

VÄGGSKÅP, 1800-tal, allmoge, furu, höjd ca 100, bredd ca 107, djup ca 38 cm

Omfattande komplettering, förstärkning, senare bemålning, slitage, smuts, färgbortfall, spår från trämask, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Väggskåp allmoge 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

4182096
4174683
4174097

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.