Golvlampa

561522

GOLVLAMPA, 1950-tal, med böjbar övre del, målat järn samt mässing, skärm i vävt material, höjd ca 130 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa

Budhistorik (3 bud)

4181986
4181970
4180806

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.