Taklampa jugend

561520

TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, patinerad, hamrad metall med vit glas kupa, 5 ljuspunkter, höjd ca 126 cm

Bruksslitage, kupan med nagg till kanten, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Taklampa jugend

Budhistorik (10 bud)
4176178
1 600
4182518
4176178
4182516
4176178
650

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.