Stolar 8 st jugend

561519

STOLAR, 8 st, 1900-talets början, jugend, ek, ylleklädsel fastnitad med tennikor, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, enstaka avslag, klädsel med ställvist kraftigt slitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar 8 st jugend

Budhistorik (3 bud)

4182407
650
4182134
600
4181843

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.