Golvlampa 1930-tal

561518

GOLVLAMPA., funkis, 1930-tal, grönmålad metall samt kupa i vitt opakt glas, höjd ca 198 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa 1930-tal

Budhistorik (14 bud)
4182508
950
4182507
900
4182506
850
4182501
4182500
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.