Nils Kreuger olja landskap med hästar

561511

NILS KREUGER (1858-1930): Landskap med häst, krita på pannå, signerad och daterad 16:e juli 1916, bildstrl 26 x 37 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
4182641
3 600
4181994
3 400
4178876
1 300
4178511
4177605

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.