Bord gustaviansk stil

561505

BORD, med stenskiva, gustaviansk stil, 1800-tal, fanérat i mahogny, stenskiva med gallerkant i mässing, lådor och ljusbrickor, ca höjd 74, diam 74 cm

Repor och märken

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
4193029
1 700
4193028
1 600
4193024
4192657
1 400
4192632

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.