Erik Olson ''En sökares vandring'' portfolio

561498

ERIK OLSON (1901-1986): Portfolio - En sökares vandring, innehållande två volymer böcker samt triptyk med färglitografier, 28x23 cm, samtliga signerade och numrerade Erik Olson 11/300.

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Budhistorik (2 bud)

4176048
4174756

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.