Vas Sven Erik Skawonius

561493

SVEN ERIK SKAWONIUS, vas, glas, signerad Kosta Skawonius 182, överfång i vitt med dekor av blad, höjd 17 cm

Smärre slitage, mindre repor, ojämn mynningskant

Glas, Konstglas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vas Sven Erik Skawonius

Budhistorik (11 bud)
4193011
2 600
4192810
2 400
4192782
4192809
4192782
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.