Sven X:et Erixson pastell

561487

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): utan titel, vy över brygga och fjäll, pastell, signerad Sven Erixson, daterad 1934, ca 46x67 cm

Rum 5

Sven X:et Erixson pastell

Budhistorik (10 bud)
4182605
7 200
4182602
6 200
4182601
4 200
4180273
4180271
1 300

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.