Ljusstakar 1 par

561484

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, för två ljus, kvadratisk fotplatta, höjd ca 27 cm

Bruksslitage. Saknar enstaka prismor.

Metall

Rum 7, Hylla 5

Ljusstakar 1 par

Budhistorik

2018-08-02 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.