Sideboard teak

561480

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, fanerat i teak, underrede i svartlackerat trä och mässing, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 3 lådor i sargen med beslag i mässing, höjd ca 110 cm, 140x44 cm

Mindre fanérskada förekommer, repor, märken och generellt bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Sideboard teak

Budhistorik (23 bud)
4182276
3 200
4180064
4182275
4180064
2 800
4180006
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.