Bordslampa jungend

561475

BORDSLAMPA, jugend, 1910-tal, patinerad, hamrad metall, kupa av ljuslila glas, höjd ca 47.5 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av patinering, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa jungend

Budhistorik (6 bud)
4178621
550
4174572
500
4178620
450
4174572
4178619

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.