Gunnel Sahlin karaff Ulrica Hydman Vallien vinglas

561470

GUNNEL SAHLIN, karaff, glas, Kosta Boda ur ''Artists Collection'', samt ULRICA HYDMAN VALLIEN, 2 st, vinglas, Kosta Boda, med polykrom dekor av ansikten, signerade samt etikettmärkta, höjd ca 18.5-33 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 10

Budhistorik (17 bud)
4182759
4182758
4182753
950
4182749
900
4182732
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.