Karmstolar gustaviansk stil

561467

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, skuren dekor, stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage

Möbler, Stolar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik

2018-08-06 kl 15:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.