Anna Ehrner vas Kosta Boda

561466

ANNA EHRNER, vas, Kosta Boda, glas, med underfångs dekor i blått, vitt och grönt, signerad ''Kosta Boda A Ehrner, 49718'', etikettmärkt, höjd ca 42 cm

Smärre slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 10

Anna Ehrner vas Kosta Boda

Budhistorik (24 bud)
4182681
2 400
4182680
4182637
4182637
1 600
4182653

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.