Stig Lindberg vas

561464

STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg studio, 1958-59, dekor av stående rektanglar, glasyr i turkos och brunt, signerad Stig L Gustavsberg studio, höjd ca 11.5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Stig Lindberg vas

Budhistorik (20 bud)
4182850
1 700
4182728
1 600
4182481
4179248
1 400
4182478
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.