Rolex Datejust herrarmbandsur i stål

 
 
 
Auktionsnr
561456
 
Beskrivning

ROLEX, armbandsur, Datejust, stål/vitguld, ca 1989, automatisk, safirglas, datum, refnr. 16234, boettnr. 16200, serienr. R637771,verknr. 5037669, cal 3135, original jubileelänk, viklås, låsnr. 62510 H M5, diameter 36 mm, inkl. certifikat samt servicekvitto daterad 2010


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas och avhämtas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Rolex Datejust herrarmbandsur i stål
Klicka för att förstora bilden
 
 
 
 
Budhistorik (30 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4184490
2018-08-04 19:54:57
37 000
4184489
2018-08-04 19:52:57
36 000
4184488
2018-08-04 19:50:50
35 000
4184486
2018-08-04 19:50:41
34 000
4184476
2018-08-04 19:45:22
33 000
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-08-04 kl 19:57
Slutpris SEK:
37 000
3 726 EUR, 4 233 USD
Utropspris SEK:
25 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK